Om oss

Infotech AS ble etablert i 1993. Vi har lang erfaring og er en samarbeidspartner som løser de fleste utfordringer innen utvikling av komplette løsninger for bygg- og anleggsbransjen.

Vi har som mål å hjelpe bedrifter til å spare tid og penger og samtidig øke sikkerheten på byggeplassen. Det skal vi gjøre på en så enkel og grei måte som mulig! Det er derfor vi stolt kan si at vi selv utvikler og produserer våre egne produkter. Enten det er ITBASE Prosjektweb for å samle alle dokumenter tilknyttet et byggeprosjekt, eller Byggekortleser til hjelp for å innfri krav om elektronisk mannskapsregistrering, kan du være sikker på at våre løsninger gjør jobben enklere for din bedrift. Vit at våre produkter og løsninger er utviklet og laget for det norske og nordiske markedet.

Infotech AS har som mål å hjelpe bedrifter innen bygg- og anleggsbransjen til å spare tid og penger og øke sikkerheten på byggeplassen. Ved hjelp av våre egenutviklede produkter, har våre kunder de beste forutsetninger for å oppnå dette.

Daglig leder Eirik Ree

Eirik Roald Ree

Daglig leder

Telefon: 55 27 00 33 / 958 45 791
E-post: eirik@infotech.no

Styreleder Dag Haugen

Dag Haugen

Styreleder, økonomisjef

Telefon55 27 00 30 / 951 34 654
E-post: dag@infotech.no

Kontorsjef Gry Tørresdal

Gry Helene Tørresdal

Kontorsjef

Telefon55 27 00 31 / 480 51 923
E-post: gry@infotech.no

Driftsleder Eivind Aksland

Eivind Aksland

Systemutvikler, driftsleder

Telefon55 27 00 30 / 918 14 308
E-post: eivind@infotech.no

Salgssjef Andreas Wie

Andreas Wie

Salgssjef
Selger Håkon Fimland

Håkon A. Fimland

Selger

Telefon41 00 08 58
E-post: hakon@infotech.no

Selger for østlandet, Frode Torp-Hestnes

Frode Torp-Hestnes

Selger, Østlandet

Telefon959 10 340
E-post: frode@infotech.no

Thea Marie Sanne
Kontormedarbeider / support
Telefon: 55 27 00 30
E-post: thea@infotech.no

 

Kamilla Solheim
Kontormedarbeider
Telefon: 55 27 00 30
E-post: kamilla@infotech.no

 

Steinar Aksland
Systemutvikler
E-post: steinar@infotech.no

Kjetil Wikestad
Systemutvikler web
E-post: kjetil@infotech.no

 

Jo Inge Hjerkinn
Systemutvikler web
E-post: jo.inge@infotech.no

 

Magnus Andersen
Forskning og utvikling
E-post: magnus@infotech.no

 

Christer van der Meeren
Systemutvikler
E-post: christer@infotech.no

 

Gustav Meyer
Tekniker, utvikling
E-post: gustav@infotech.no

Bjørn Edvardsen
Drift og utvikling
E-post: be@infotech.no

 

Jens Kjerpeset
Web og grafisk design
E-post: jens@infotech.no

 

Douglas Gilbert
Forskning og utvikling
E-post: douglas@infotech.no

 

Lea Sif Valsdottir
Kontor Infotech Access
E-post: lea@infotechaccess.se